Tuesday, June 30, 2015

Sunday, June 28, 2015

Juniorova ilustracija 084

Ponovo jedna ilustracija za Junior...



Eh, ti Rimljani, nikad k'o ostali svet !


Saturday, June 27, 2015

Priče starog ormara

Svet je još uvek na Ilustriparijama, uprkos tome što je rubrika na portalu nedavno ugašena (posle 4 i po godine neprekinutog izlaženja)...



Gužva u ormaru


Friday, June 26, 2015

Juniorova ilustracija 083

Još jedna ilustracija za dečji magazin Junior...



Maskenbal


Thursday, June 25, 2015

A za Švajcarce - vaučer !

Nova ilustracija je na portalu NS Hronika, a na Ilustriparijama podsetnik od prošle nedelje...



Boldrikovske ideje


Wednesday, June 24, 2015

Pandur

Nova ilustracija iz pradavne prošlosti, kolorisana drvenim bojicama. Kao i prethodne, takođe svrstana u rubriku Razno...



Drug organ u akciji


Tuesday, June 23, 2015

Juniorova ilustracija 082

Sledi nova ilustracija za dečji magazin Junior...



Mariachi La Paloma Dino


Sunday, June 21, 2015

Juniorova ilustracija 081

Još jedna u nizu ilustracija za dečji magazin Junior...



Šta je pisac hteo da kaže ?


Saturday, June 20, 2015

Uslikavanje

Još malo materijala iz arhive Sveta...



Rođena pozerka


Friday, June 19, 2015

Juniorova ilustracija 080

Na redu je ilustracija za Junior...



Zbunite zavesu, spustio sam se !


Thursday, June 18, 2015

Čuvar staničnog parka iz doba Jure

Četvrtak je i vreme je za podsetnik za novu karikaturu na portalu NS Hronika...



T Rex attacks !


Wednesday, June 17, 2015

Ogledalce, ogledalce

Sledi nova (eksperimentalna) ilustracija kolorisana drvenim bojicama koja potpada u rubriku Razno...



Ko je najlepši na svetu ?


Tuesday, June 16, 2015

Juniorova ilustracija 079

Ponovo jedna od ilustracija za dečji magazin Junior...



Majstor od zanata


Monday, June 15, 2015

Sunday, June 14, 2015

Juniorova ilustracija 078

Na redu je nova ilustracija za Junior...



Kocka, kocka, kockica


Saturday, June 13, 2015

Uzorni sportisti

Premda je rubrika sa karikaturama na portalu Svet ugašena, na Ilustriparijama se ona nastavlja - naravno, zahvaljujući staritetima iz arhive...



Veselo društvo


Friday, June 12, 2015

Juniorova ilustracija 077

Još jedna u dugačkom nizu ilustracija za Junior...



Kuglom po keglama


Thursday, June 11, 2015

Razbrojčavanje

Započinjem sa postavljanjem karikatura urađenih za NS Hroniku. U ovonedeljnom postu je ilustracija koja je na sajtu bila aktuelna prošle nedelje, a da biste videli aktuelnu, posetite sledeći link...



Kulturo, odo' ja !


Wednesday, June 10, 2015

Seksi Humor donosi cveće

Posle duže pauze, ponovo jedan crtež za Seksi humor...



Lepi maniri


Tuesday, June 9, 2015

Sunday, June 7, 2015

Miss Bigfoot

Ostalo je još nekoliko ilustracija iz starih dana, crtanih drvenim bojicama. Ovo je jedna od njih i kao i ostale, spada u rubriku Razno...



Hodati nogato

 

Saturday, June 6, 2015

Friday, June 5, 2015

Mali Perica 08

Današnjim kaišem završavamo mini serijal stripa Mali Perica...



Pokloni


Thursday, June 4, 2015

NS Hronika

Četvrtak je, ali ovaj put će post biti malo drugačiji nego standardno četvrtkom. Naime, rubrika sa karikaturama na portalu Svet je od danas ugašena, ali je pokrenuta nova, na portalu NS Hronika. Dakle, malo drugačija meta (novosadske gradske teme će biti obrađivane), ali isto odstojanje (forma i tretman likova potpuno identični kao i ranije).

Za ovaj put, ‚‚staritet'' u prilogu će biti iz arhive crteža urađenih za Svet, ali od sledećeg četvrtka, počinjem sa materijalom crtanim za NS Hroniku. A do tada, skoknite na portal i (pr)overite najnoviju karikaturu ?



Poslednja, 224. karikatura na portalu Svet, pre gašenja rubrike...


Wednesday, June 3, 2015

GIF animacija - strašilo

Sledi nova GIF animacija za ovaj mesec...



Čuvar žita u letnjem periodu


Tuesday, June 2, 2015

Juniorova ilustracija 074

Još jedna ilustracija za dečju magazin Junior...



Ženski deo ekipe