Monday, November 30, 2015

Saturday, November 28, 2015

Restrikcije za misice

Subotom, kao i uvek, ilustracija iz Svetove arhive...



Sve za titulu

 

Friday, November 27, 2015

Juniorova ilustracija 148

Ponovo malo Juniora na Ilustriparijama...



Dino Kuka VS Zveki Pan

 

Thursday, November 26, 2015

Kapetan Voša : Protector of the Lowland

Nova karikatura je na NS Hronici, a na Ilustriparijama prošlonedeljni crtež...



Čija je naša zemlja ?

 

Wednesday, November 25, 2015

Tuesday, November 24, 2015

Sunday, November 22, 2015

Saturday, November 21, 2015

Pastuvi

Sledi nova ilustracija za Svet...



Ni kod bakute nema džabe

 

Friday, November 20, 2015

Juniorova ilustracija 145

Junior je i dalje u modi na Ilustriparijama...



Voćno povrćno kolo

 

Thursday, November 19, 2015

Wednesday, November 18, 2015

Sunday, November 15, 2015

Saturday, November 14, 2015

Pjena od mora

Jedan staritet iz Sveta...



Biće rima, kada dođe plima

 

Friday, November 13, 2015

Thursday, November 12, 2015

Alo, jel' to internet ?

Na NS Hronici je najnovija karikatura, a danas u Ilustriparijama prošlonedeljni crtež...



Najlonski pazari

 

Tuesday, November 10, 2015

Sunday, November 8, 2015

Juniorova ilustracija 140

Junior ponovo na Ilustriparijama...



Dino sa škrabaljkom. On je ovo levo

 

Saturday, November 7, 2015

IQ rekorderi

Sledi još jedna u nizu ilustracija nacrtanih za portal Svet...



Reality pametnice

 

Friday, November 6, 2015

Juniorova ilustracija 139

Nova ilustracija za Junior je na redu...



Umeće korišćenja olovke

 

Thursday, November 5, 2015

Izgibavanje za Ginisov doktorat

Novi četvrtak, nova karikatura na NS Hronici...



Ekipa za rušenje rekorda

 

Tuesday, November 3, 2015

Sunday, November 1, 2015