Saturday, April 30, 2016

Friday, April 29, 2016

Thursday, April 28, 2016

Wednesday, April 27, 2016

Strah

Nova ilustracija iz rubrike Razno...



Gde se sakriti ?

 

Sunday, April 24, 2016

Sloniša 06

Poslednji Sloniša nacrtan za Cool Girl...



Gur, gur

 

Saturday, April 23, 2016

Friday, April 22, 2016

Thursday, April 21, 2016

Wednesday, April 20, 2016

Proslava trofeja

Nakon poduže pauze, nastavljam sa crtežima urađenim za Svet...



Trofejisanje u svlačionici

 

Tuesday, April 19, 2016

Sunday, April 17, 2016

Saturday, April 16, 2016

Friday, April 15, 2016

Thursday, April 14, 2016

Wednesday, April 13, 2016

Ninus Nestorović - karikatura

Na redu je još jedna karikatura, u pitanju je Ninus Nestorović, novosadski satiričar. Karikatura je poslužila za pravljenje plakata tribine...



Ninus Nestorović, satiričar


Plakat tribine

 

Tuesday, April 12, 2016

Sunday, April 10, 2016

TV rob

Nova ilustracija iz rubrike Razno...



Ništa naročito na programu večeras

 

Saturday, April 9, 2016

Junior 205

Ponovo Junior...



Juniorci su majsotri svojih zanata

 

Friday, April 8, 2016

Krvopije 05

Kao i svakog petka, slede Krvopije...



Glasački kovčezi su ponovo u modi

Wednesday, April 6, 2016

Tuesday, April 5, 2016

Sunday, April 3, 2016

Saturday, April 2, 2016

Friday, April 1, 2016

Krvopije 04

Nove Krvopije...



Za uspeh je važno da si počeo kao grobar