Thursday, June 30, 2016

Sunday, June 26, 2016

Junior 238

Novi Junior...



Georgina, budi drug, pa okreni jedan krug...

 

Saturday, June 25, 2016

Thursday, June 23, 2016

Tuesday, June 21, 2016

Saturday, June 18, 2016

Javno pranje prljavog veša

Nova ilustracija za Svet...



Ni mister Proper ne pomaže

 

Friday, June 17, 2016

Drvoseča

Nova ilustracija iz rubrike Razno...



Za akciju spreman

 

Tuesday, June 14, 2016

Junior 233

Novi Junior...



Georgina, kao i uvek, neobaveštena...

 

Sunday, June 12, 2016

Saturday, June 11, 2016

Dvanaesti igrač

Nova ilustracija za rubriku Svet...



Navijači vs igrači

 

Friday, June 10, 2016

Majmun sa bananom

Još malo iz rubrike Razno...



Treba to nahraniti !

 

Thursday, June 9, 2016

Tuesday, June 7, 2016

Junior 230

Novi Junior...



Kad naš brod tone, tone i zvona zvone...

 

Sunday, June 5, 2016

Saturday, June 4, 2016

Klozetski obračuni

Nova ilustracija za Svet...



Tačno u podne, kod klozetskog ogledala

 

Friday, June 3, 2016

GIF animacija - slonče

GIF animacija za mobilne telefone za mesec jun je na redu...



Bon ton od malih nogu

 

Thursday, June 2, 2016

Wednesday, June 1, 2016

Samo te posmatram

Nova ilustracija iz rubrike Razno...



Prazan pogled