Sunday, July 31, 2016

Saturday, July 30, 2016

Farmeri

Novi Svet...



Ko će biti klozet majstor ?

 

Friday, July 29, 2016

Wednesday, July 27, 2016

Pijanac

Posle dužeg vremena, jedna od ilustracija za Građanski list...



Olovka


Tuš


Kolor

 

Tuesday, July 26, 2016

Sunday, July 24, 2016

Saturday, July 23, 2016

Friday, July 22, 2016

Veseli debeljko

Još jedan crtež iz rubrike Razno...



Tiho & nečujno

 

Thursday, July 21, 2016

Tuesday, July 19, 2016

Sunday, July 17, 2016

Saturday, July 16, 2016

Montekarlisanje

Ponovo Svet na Ilustriparijama...



Tačno u podne kod Montekarlo korala

Thursday, July 14, 2016

Wednesday, July 13, 2016

Saturday, July 9, 2016

Wednesday, July 6, 2016