Sunday, October 30, 2016

Saturday, October 29, 2016

Friday, October 28, 2016

Junior 280

Još Juniora na Ilustriparijama...



Juniorci, stari sedeoci


Thursday, October 27, 2016

Plate dole

Ilustracija za Građanski list...




Para je imao hadžija...


... za svu sitnu raju


Pilići uvek gladni siće


Wednesday, October 26, 2016

Tuesday, October 25, 2016

Monday, October 24, 2016

Sunday, October 23, 2016

Saturday, October 22, 2016

Junior 277

Novi Junior...



Eto odakle potiče ono ‚‚soviti''


Thursday, October 20, 2016

Wednesday, October 19, 2016

Tuesday, October 18, 2016

Monday, October 17, 2016

Saturday, October 15, 2016

P(rop)ali anđeo

Nova ilustracija iz rubrike Razno...



Gitarista bez gitare


Friday, October 14, 2016

Thursday, October 13, 2016

Wednesday, October 12, 2016

Tuesday, October 11, 2016

Pigeon's Blues

Započinjem novu rubriku na Ilustriparijama pod nazivom Stripovi. U njoj će jednom nedeljno biti prezentovani kratki stripovi rađeni za razne konkurse, kao i ‚‚za svoju dušu''. Radi se uglavnom o jednostraničnim zaokruženim pričama, ali biće i nešto dužih, uglavnom do 5 - 6 strana maksimalno...
Prvi u nizu je Pigeon's Blues, koji je, između ostalog, objavljen u strip albumu Bad Boy. Opširnije o albumu, na ovom linku...




Nije lako biti golub


Monday, October 10, 2016

Sunday, October 9, 2016

Navijačka

Nova ilustracija iz arhive Sveta...



Da se zna ko kosi, a ko vodu nosi


Saturday, October 8, 2016

Junior 270

Nova ilustracija za Junior...




Ušati pehar za ušatog sprintera


Friday, October 7, 2016

Thursday, October 6, 2016

Junior 269

Novi Junior...



Slavuj iz Mrčajevaca... ovaj, ne, iz bare !




Wednesday, October 5, 2016

Marica Plamenkapica - naslovnica

Na redu je predstavljanje materijala za dečju knjižicu Marica Plamenkapica čiji je pisac Saša Jovanović...



Olovka


Tuš


Kolor






Monday, October 3, 2016

Sunday, October 2, 2016