Sunday, September 24, 2017

Saturday, September 23, 2017

Thursday, September 21, 2017

Bizznisman - logo 5

Lobanja, kolorna verzija 1, logo 5...



Kuvarska lobanja, verzija 1, kolor


Wednesday, September 20, 2017

Junior 431

Junior...



Ako je jeo ne znači da i dalje nije gladan !


Tuesday, September 19, 2017

Monday, September 18, 2017

Saturday, September 16, 2017

Wednesday, September 13, 2017

Bizznisman - logo 4

Lobanja, finalna verzija, logo 4...



Kuvarska lobanja, finalna verzija


Tuesday, September 12, 2017

Monday, September 11, 2017

Sunday, September 10, 2017

Thursday, September 7, 2017

Wednesday, September 6, 2017

Tuesday, September 5, 2017

Sunday, September 3, 2017

Saturday, September 2, 2017

Friday, September 1, 2017

Thursday, August 31, 2017

Razdeljak - korica

Knjiga aforizama za decu Razdeljak, Aleksandar Čotrić...



Ko te šiša ?


Wednesday, August 30, 2017

Monday, August 28, 2017

Sunday, August 27, 2017

Saturday, August 26, 2017

Junior 419

Junior...



Sledeće pitanje za Beti : od čega se pravi đačka pašteta ?


Friday, August 25, 2017

Wednesday, August 23, 2017

Monday, August 21, 2017

Sunday, August 20, 2017

Friday, August 18, 2017

Wednesday, August 16, 2017

Tuesday, August 15, 2017

Monday, August 14, 2017

Povratak u budućnost

Ilustracija za Građanski list...



Dilema


Predugo stajanje na promaji


Prokockana šansa


Sunday, August 13, 2017

Saturday, August 12, 2017

Friday, August 11, 2017

Junior 412

Junior...



Ljubav je (zaista) slepa, iliti ‚‚pazi na koru od banane''


Wednesday, August 9, 2017

Tuesday, August 8, 2017